- Produkt
- Total
Handlekurven er tom!
få en komplett D. Arnesen brille for 799 kr
Kunne du tenkt deg å investere i et trendy par pilotbriller, eller ønsker du å oppdatere brillegarderoben med sesongens farger og former? Nå kan du gjøre dette til en rimelig pris. D. Arnesen henvender seg mot design-bevisste kunder som liker å følge moten, og som kanskje ønsker å bytte innfatning oftere. Det beste med D. Arnesen er at prisen ikke går på akkord med kvaliteten.
D. Arnesen tilbyr kvalitetsinnfatninger som er inspirert av ren og enkel dansk design. Innfatningene fra D. Arnesen har en enkel skjønnhet i jordfarger og delikate metaller. Dybden på innfatningene gjør at de er enkle å tilpasse til progressive glass.
Scroll litt lengre ned i artikkelen for å se hvordan norske og skandinaviske mote-og-livstils personligheter styler sine D. Arnesen briller.
* Gjelder utvalgte D.Arnesen innfatninger med basix glass (enstyrke) eller basix pal glass (progressiv), med antirefleks og ripebehandling. Synsundersøkelse og brilletilpasning kommer i tillegg. Tilbudet gjelder til 31. mars, gjelder utvalgte innfatninger og glass, og kan ikke kombineres med andre tilbud eller kampanjer.
- Bli inspirert -
@elisabethheier sin pilotbrille fra D. Arnesen
Modellnr. D. Arnesen 5002 C2 55
enstyrke 799,-
progressiv 1799,-
@widvey sin klassiske, runde brille fra D. Arnesen
Modellnr. D. Arnesen 2001 C1 50
enstyrke 799,-
progressiv 1799,-
@krickelin i markante rammer fra D. Arnesen
Modellnr. D. Arnesen 2004 C2 56
enstyrke 799,-
progressiv 1799,-
@ninasandbech i blå rund brille fra D. Arnesen
Modellnr. D. Arnesen 2001 C3 50
enstyrke 799,-
progressiv 1799,-
@emilietommerberg i delikat brille fra D. Arnesen
Modellnr. D. Arnesen 1001 C3 48
enstyrke 799,-
progressiv 1799,-
@lojsanwallin i rektangulær acetat innfatning fra D. Arnesen
Modellnr. D. Arnesen 2002 C2 58
enstyrke 799,-
progressiv 1799,-